עזרים טיפוליים

לדיקור הקוסמטי מתווספים מספר טיפולי עיסוי משלימים

הטיפולים המשלימים ישולבו לסירוגין במהלך הטיפול. הטיפולים נפלאים לשיפור מראה עור הפנים וכטיפולי גוף שלמים למי שבא לטיפולי עיסוי בלבד.

 Thai herbal bags massage– עיסוי פנים משולב בטיפול עם שקיות צמחים חמות ולחות

 Gua Sha– עיסוי פנים משולב בקרצוף העור עם קרן אייל מעוצבת

נקודות אקופרסורה לפנים

בלה-באצ'י – כלי להזרמת דם לפנים לשחרור חסימות ושיפור מראה העור

 


 עיסוי תאילנדי עם שקיות צמחים  Thai herbal bags massage

עיסוי תאילנדי עם שקיות צמחים הינו עיסוי תאי עמוק עם שמנים אתריים בשילוב עבודה עם שקיות כותנה ממולאות בצמחים ומחוממות על גבי מכשיר אדים. עיסוי הפנים עם שקיות צמחים קטנות בשילוב של חום, לחות ולחץ מזרים דם, פותח חסימות, משחרר שרירים היוצרים קמטוטים, פותח נקבוביות ומאפשר ניקוי יסודי של העור ומסייע להחדיר לחות מכסימלית. לטיפולי הגוף משתמשים בשקיות גדולות יותר לאחר עיסוי יסודי עם שמנים ממריצים. שיטת הריפוי והטיפול עם herbal bags הנה בת אלפי שנים. לפני מאות שנים טיפלו בצמחים רק בבני משפחת המלוכה ורק רופאים שהתמחו בצמחי מרפא. טכניקת העבודה עם שקיות הצמחים, מאפשרת הרפיה עמוקה, שחרור ממתח והקלה על עייפות, ממריצה במישור האנרגטי, הרגשי והפיזי, מאפשרת שיפור ועידוד הבריאות הכללית, שיפור סירקולצית מערכת הדם והלימפות והמרצת פעולתם של האיברים הפנימיים. אחרי טיפול עם שקיות צמחים יחושו המטופלים רגועים יותר, גמישים ומאוזנים אנרגטית.

 


 GUA SHA  – טיפול סיני עתיק עם כלי עיסוי מקרני אייל מעובדות

משמעות המילה "גואה" הוא לקרצף, לשפשף או לסחוט ולמצות.

משמעות המילה "שה" היא רעלן או חול.

גואה שה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה בת אלפיים שנים. השיטה העתיקה הנה העלאת או קידום הצ'י,האנרגיה החיונית הביו חשמלית, יצירת סירקולציה של הדם והרחקת חום רעיל, דם שאינו זורם היטב ותקוע ונוזל לימפטי. זו כמעט שיטת קסם לשיפור הבריאות הכללית, לאבחון ולמניעת מחלות בעתיד. בטיפולי פנים הגואה שה משמש תפקיד חשוב כממריץ דם, מסלק רעלים ומסייע להגמשת העור ולמראה רענן יותר. מטפלים בגואה שה על ידי קרצוף או שפשוף עדין של העור עם כלי הטיפול על מנת להגיע לרבדים השונים של העור. על עיסוי הפנים להיות מלווה בשמן עיסוי מעשיר כגון שמן חוחובה בתוספת ויטמין E ושמן נבט חיטה או שומשום.

הטיפול בגואה שה נעים מאוד, בטוח וללא תופעות לואי פרמננטיות ובתומו יחוש המטופל תחושה של חיוניות ומרץ.

הדרמה רולר המודרני והסיני העתיק

 


הדרמה רולר המודרני והסיני העתיק

 הדרמה רולר (מזו רולר) המודרני

הדרמה רולר עשוי גלגלת פלסטיק אליה מחוברות 192 מחטים זעירות. הגלגלת מחוברת למוט המאפשר תנועה רציפה של גלילה על פני העור ללא מגע יד.

במהלך טיפול של כ 5 דקות תיצור הגלגלת עם הסיכות כ 300,000 נקבים זעירים על פני העור. לפני השימוש ברולר יש למרוח על העור סרומים ושמנים איכותיים המזינים את העור והמסיעים בהתחדשות תאי רקמת הדרמיס והאפידרמיס ומגבירים את יצור הקולגן והאלסטין בעור. בין תפקידיו : החדרת חומרים פעילים, חידוש תאים על ידי פציעת העור והשלת העור ה"מת" וקידום צ'י ודם לפנים באופן פעיל ועוצמתי.

השימוש בדרמה רולר מסייע בנשירת שיער, סימני מתיחה, עור עייף וחסר חיים, נקבוביות פתוחות, מחזיר את הברק והחיוניות לעור פנים בוגר, הבהרת עור דהוי, טשטוש קמטים וכתמים ועוד.

הדרמה רולר הסיני

הדרמה רולר הסיני עשוי מגלגלת מתכתית בעלת כ 150 זיזי מתכת ומיועד לעיסוי רקמות עמוק לפנים ולסיוע בהחדרת החומרים הפעילים בקרם הפנים. גלילת הדרמה רולר על פני העור משפרת את יצור הקולגן, משפרת את חיוניות העור ומקנה לעור מראה גמיש, מתוח וזוהר יותר.

 

 


נקודות אקופרסורה לפנים


נקודות לחיצה לשיפור מראה העור, לשחרור שרירים תפוסים, לניקוז רעלים, לעיסוי עמוק וכתחליף או תוספת לדיקור הפנים

 


הבלה-באצ'י – KISS OF BEAUTY

כלי להזרמת דם לפנים לשחרור חסימות ושיפור מראה העור

עיסוי עם הבלה-באצ'י הוא טכניקה המבוססת על "כוסות הרוח" עתיקות היומין בגרסה קלה מאוד לתפעול תוך ניצול מכסימלי של גמישות החומר לטפל במגוון בעיות רחב כמו גם לשמור על הבריאות הכלל מערכתית. העיסוי משתמש בכוס יניקה הנלחצת ביד ומונחת או מוזזת על פני הגוף הכולו. זו שיטת עיסוי יחודית וחדשה לחלוטין המותירה את המטופל בתחושת רוגע וניקיון פנימי. המטופל בבלה-באצ'י יהנה מפתיחת חסימות, חילוף חומרים משופר, חיטוב ועיצוב הגוף, ניקוי רעלים והתחדשות תאים.

הטיפול אפקטיבי פי מונים מכל עיסוי ומומלץ מאוד לשלבו בכל טכניקת מגע, מרפלקסולוגיה, דרך עיסוי שבדי ועד שילובו בטיפולי פנים קוסמטים.

הבלה-באצ'י משפר באמצעות עיסוי נעים את מראה העור, מרקמו ואיכותו ובנוסף יעניק עיסוי מרגיע ועמוק תוך הגברת זרימת הדם לפנים, ניקוי חיצוני וניקוז רעלים פנימי.

כוסות בלה-באצ'י לפנים מיועדות ל:

  • ניקוי נקבוביות שומן ולכלוך בעור
  • מגביר אספקת הדם לפנים ומלחלח את העור
  • מגביר קצב התחדשות תאי העור
  • מרכך רקמות מצולקות ויבשות
  • משפר את גוון העור ומרקמו על ידי יצור מוגבר של קולגן ואלסטין
  • מנקז רעלים באמצעות המערכת הלימפטית
  • ממצק שרירים נפולים
  • מרכך ומטשטש קמטוטים
  • מבהיר כתמים
  • מטפל באקנה ובצלקות