מהוא הדרמה רולר המערבי

השיטות המסורתיות לטיפוח עור הפנים מסוגלות לשפר את מראה העור בצורה מאוד מוגבלת. יעילות הקרמים והחומרים הפעילים בקרמים ובסרומים החודרים מבעד לשכבת העור החיצונית, אינה עולה על 0.3% . על מנת לפתור את הבעיה הזו, אחרי מחקרים רבים, פיתחו המדענים את שיטת הטיפול באמצעות מחטים זעירות  (Micro-needle therapy ).

הטיפול בשיטה באמצעות הדרמה רולר או המזורולר יכול להגביר באופן משמעותי את החדירה של החומרים הפעילים בקרמים, בסרומים ובמסכות לתאים בשכבת הדרמיס והאפידרמיס. המזורולר, עם כמה שנראה פשוט ולא מתוחכם מסוגל להכפיל פי 1000 את יעילות המרכיבים שאנו מורחים שנים על גבי שנים, משקיעים הון ובעצם עד היום כמעט ללא כל שיפור או שינוי.

המזורולר הוא מכשיר בעל טכנולוגית קסם כמעט להעצמת יעילות חומרי ההזנה, הריפוי, השיקום והטיפוח של העור ומהווה מוליך מעשיר לעור מבחוץ פנימה.

המזורולר יוצר בטיפול אחד כ300,000 חרירים בפנים כשבתהליך ההחלמה של העור נוצרים תאי עור חדשים ומואץ באופן משמעותי תהליך היצור של הקולגן והאלסטין הטבעי בגוף.

יעילות הרולר מקבילה ליעילות טיפולי הליזר לשיפור מראה העור אך ללא כל סכנה, ללא תופעות לואי ולכן הוא נחשב היום בעולם ככלי המוביל בתעשית האנטי אייג'ינג.

 לקבלת הוראות הפעלה מפורטות, לחץ כאן

התאוריה שמאחורי פעולת המחטים הזעירות :

המזורולר עשוי גלגלת פלסטיק אליה מחוברות 192 מחטים זעירות המיוצרות, מחוטאות ועוברות תהליך עיקור המקביל למחטים המשמשות לתעשיה הרפואית. הגלגלת מחוברת למוט המאפשר תנועה רציפה של גלילה על פני העור ללא מגע יד.

במהלך טיפול של כ 5 דקות תיצור הגלגלת עם הסיכות כ 300,000 נקבים זעירים על פני העור. לפני השימוש ברולר יש למרוח על העור סרומים ושמנים איכותיים המזינים את העור והמסיעים בהתחדשות תאי רקמת הדרמיס והאפידרמיס ומגבירים את יצור הקולגן והאלסטין בעור.

השימוש המזורולר הינו רב תכליתי : מסייע חיטוב, נשירת שיער, סימני מתיחה, עור עייף וחסר חיים, נקבוביות פתוחות, צלקות, מחזיר את הברק והחיוניות לעור פנים בוגר, מבהיר עור דהוי ועוד.

 

יתרונות המזורולר:

תהליך טבעי לחלוטין ונטול כל סיכון

מגביר באופן משמעותי את יעילותם של תכשירי הקוסמטיקה והטיפולים הקוסמטיים

שילוב הטיפול בדרמה רולר עם מריחה של ויטמין C,A ו E על העור, מפחית צלקות, מטשטש קמטים ומשפר את גוון העור.

ניתן לשימוש ביתי

נטול כאבים או תופעות לוואי

ניתן לטפל גם בעור דק

לא קיימת אחרי הטיפול רגישות לשמש

ניתן להשתמש על עור הפנים, הצוואר והגוף

ניתן לטפל באנשים שעברו פילינג עם לייזר

משפר יצור קולגן ואלסטין

מסייע בכיווץ נקבוביות בעור

 

כיצד זה עובד ?

השכבות העליונות ביותר של העור הן מבנה דמוי לבנים מאוזנות. המזורולר רק מסיט או מזיז אותן קלות, מותיר מרווחים זעירים המאפשרים לקרמים לחדור לעומק. בזמן שבמריחת קרם רק השכבה העליונה ביותר מטופלת, בטיפול הזה הקרמים חודרים עמוק ויעילות גדלה עשרות מונים. פעולת הגלילה של המזורולר מחדירה לחות וחומרי הזנה מבחוץ כלפי פנים ובמקביל מעודדת הפקת קולגן ואלסטין בשכבות העור העמוקות.

מומלץ להשתמש בקרמים טבעיים עשירים בויטמין C ויטמין E וויטמין A ולהוסיף Q10 .

בגלל היותו של הרולר נשא מעולה, יש להקפיד על בחירת הסרומים והקרמים.

 

באיזו תדירות ניתן להשתמש בדרמה רולר והאם קיימים סיכונים ?

ניתן להשתמש במזורולר פעם בשבוע במהלך 10 שבועות ובהמשך אחת לחודש. חובה להיות רגישים ולהקפיד לא לפגוע ברקמת העור החיצונית ולא לגרום לכתמים או חבורות פנימיות. מומלץ מאוד להחליף רולר אחת לשנה.

יתכן ובמהלך הטיפול, תורגש תחושת עקצוץ וחום והעור יראה אדומומי מהרגיל.

הטיפול אינו מתאים לסובלים מוורידים בולטים או מנטייה לעור אדום במיוחד. יש להימנע מטיפול במזורולר בזמן שיש זיהומי עור חריפים או פצעים מודלקים על הפנים ובמקרים של הרפס.

 

סוגי הרולרים:

קימים בעולם 3 משפחות של רולרים באורכי מחטים שונים:

הרולר לשימוש ביתי : 0.2מ"מ ו0.5מ"מ

הרולר לשימוש קוסמטיקאיות ומטפלים
שעברו הסמכה : 1.0מ"מ ו1.5מ"מ

הרולר לשימוש רופאים בלבד : 2.0מ"מ ו2.5מ"מ

 

דף הבית
דיקור קוסמטי
טיפולים משלימים
מאמרים
מהמדיה
בית הספר לדיקור קוסמטי
קורסים
טיפים למראה עור זוהר
מזורולר טיטניום
טיפולי גוף ונפש
צור קשר

 

 

                                                    

 

   לראש הדף     |    צור קשר